top of page

Оперативна поліграфія - це основний напрямок нашого салону.

Замовлення виконуються в найкоротші терміни. Ви отримуєте якісну продукцію за доступною ціною і точно в срок.

 

Офсетний друк - один з найпопулярніших способів друку. Цей спосіб є класичним в поліграфії. Офсетний друк є складним процесом, що вимагає великої кількості підготовчих операцій перед друком. Однак друк здійснюється з великою швидкістю. З цього випливає, що він виправданий за часом і ціною в разі друку великих тиражів.

 

Завершальним етапом в процесі підготовки друкованої продукції є післядрукарська обробка. Цей процес необхідний для додання поліграфічним виробам закінченого вигляду.

 

Від якості цих робіт буде залежати, як буде виглядати замовлена ​​Вами продукція. Акуратність і приємний вигляд, функціональність і зносостійкість повинні бути у всьому.

 

Покращення виду вже надрукованої продукції - це і є робота після друку.

Всі роботи виконуються тільки на професійному обладнанні.

 

У нашому розпорядженні є можливості виробництва найширшого спектра поліграфічної продукції. Нижче перераховані базові способи післядрукарської обробки, які доступні в нашому друкованому салоні.

Конвертна ламінація

Ламінування (ламінація) - це нанесення  плівки на паперову основу.

Друковану продукцію покривають захисною плівкою, яка чудово захищає від впливів зовнішнього середовища.

 

Ламінування документів дозволить надовго зберегти привабливий зовнішній вигляд друку і надійно захистить її від забруднення і механічних пошкоджень.

У нас Ви можете здійснити глянцеве ламінування і матове ламінування.

 

Глянцеве ламінування - відмінно передає колір зображення, його насиченість і яскравість.

 

Матове ламінування - виключає відблиски, дає можливість легко зробити надписи на поверхні.

Ці надписи легко стираються звичайною гумкою. Покриття матовою плівкою виглядає більш респектабельно і, як правило, потрібно для ламінування візиток і дорогої рекламної продукції.

 

Ми надаємо послуги з ламінування паперу різних форматів - А4, А3, А5 і інших.

Тверда палітурка

Красива та надійна тверда палітурка на сьогоднішній день це  та, яка виготовляється за технологією metalbind.

За її допомогою можна переплести дипломні роботи, дисертації, проектні документації та багато іншого.

Блок з листами доповнює заздалегідь підготовлена тверда обкладинка , яку обжимають в металевий корінець.

Брошурування на пружину

Ми можемо виконати брошурування на металеву та пластикову пружину.

Брошурування на пластикову пружину - це швидший і простий спосіб палітурки друкованої продукції.

Зброшурований документ займає набагато місця, зручний в обігу, його легко перегортати і читати.

Пластикові пружини бувають різних діаметрів, що дозволяє переплітати документи, які містять від 2 до 450 аркушів.

Завдяки гнучкості пластикової пружини,  Ви зможете отримувати і додавати листи в готовий виріб.

 

Брошурування металевою пружиною - це процес перфорації документа і скріплення металевою пружиною.

Дані палітурні роботи використовуються, щоб переплести курсову роботу, диплом, реферат або інший документ, що містить до 120 сторінок. Зброшурований альбом не дозволяє додавати нові листи без пошкодження пружини.

 

  • Брошурування від 5 хвилин.

  • Брошурування А4

  • Брошурування А3

Брошурування на скобу

Брошурування на скобу дає можливість скріпити в середньому до 40 аркушів паперу, щільністю 80 г / м2. Важливу роль тут відіграє щільність паперу, обкладинки, типу і розміру скоб. Найбільш популярне брошурування на скобу для виготовлення каталогів, рекламних буклетів, навчальних матеріалів, зошитів, невеликих корпоративних журналів та інших видань.

 

Завдяки тому, що для цього виду скріплення аркушів відпадає необхідність в перфоруванні, весь процес займає лічені хвилини і не вимагає великих фінансових витрат. Крім того, цей метод забезпечує міцне скріплення, що збільшує термін експлуатації брошури.

 

Брошурування на скобу є одним з найвигідніших варіантів для невеликих видань. Простота цього способу дозволяє виконати замовлення на брошурування на скобу в мінімальні терміни.

Тиснення

Тиснення - спосіб художньої обробки різних матеріалів: шкіри, картону, паперу, тканини (оксамиту), листового металу.

Це нанесення рельєфного малюнку на поверхню матеріалу за допомогою заготовлених заздалегідь матриць або штампів.

Тиснення використовується в основному для персоналізації сувенірної продукції зі шкіри, шкірзамінника, пластику, паперу. Також це канцелярські вироби (щоденники, тижневики, планінги, телефонні книги, органайзери, папки), пластикові та паперові папки, календарі, листівки і т.п.

За рахунок блискучої фольги, тиснення надає виробу дуже ошатний вигляд. Хоча зараз пішла тенденція на використання безбарвного тиснення (без фольги) - конгриву. В результаті виходить як би просто видавлені зображення, що виглядає дуже стильно і ненав'язливо.

 Тиснення може бути блінтово або тиснення фольгою.

  • Мінімальний тираж: 10 одиниць.

  • Терміни виконання робіт: від 2-х до 7-х робочих днів.

  • Вартість робіт складається з вартості кліше і вартості кожного відбитка.

Біговка

Біговка - це операція нанесення прямолінійної канавки на аркуш паперу. Вона необхідна для подальшого складання по лінії паперу щільністю понад 175 гр. / М² або картону.

Процес біговки є формування на картоні, паперовому аркуші великої щільності або іншому матеріалі прямих поглиблено-опуклих ліній, які розташовуються на місцях згинів. Така операція являє собою один з етапів післядрукарської підготовки видання. Її виконують для того, щоб надати згину додаткову міцність і захистити його від розтріскування.

Біговка значно полегшує і спрощує подальше фальцювання, покращує розкриття друкованих видань, знижує жорсткість матеріалу (наприклад, картону або пакувального паперу) на лініях згину.

Нанесення своєрідних міток на згин здійснюють шляхом продавлювання неглибоких прямолінійних канавок. Біговка це утворення на картоні або паперовому аркуші спеціальних рубчиків, що проходять по лініях згину.

Фальцювання

Фальцювання - одна з важливих складових частин процесу післядрукарської обробки видання. Чим правильніше вона проведена, тим вище якість виконання палітурно-брошурувальних заходів.

 

Фальцювання - це процес складання паперового листа (відбитка) в зошит.

Залежно від розташування згинів, розрізняють перпендикулярне, паралельне і фальцювання з комбінованим розташуванням згинів. Фальцювання використовують для паперу щільністю від 65 до 200 г / м2.

Процедуру фальцовки застосовують для виробництва книжкової продукції, коли з листа великого формату складають багатосторінковий зошит (8, 16 або 32 листа). Також фальцювання використовують при виготовленні книжкових суперобкладинок, рекламних буклетів, поштової розсилки та інших робіт.

Для якісної фальцовки фальц повинен точно розташовуватися за місцем і виключати заломи всередині зошита. Перед фальцюванням паперу, у якій волокна розташовуються перпендикулярно згину, бажано зробити біговку. Це допоможе уникнути надламів паперу і не дасть продукції втратити зовнішній вигляд.

Заокруглення кутів

Процес заокруглення (округлення) кутів є обрізання куточка виробу за допомогою спеціального округлого ножа. У процесі цієї операції замість гострого куточка виходить закруглений кут. Закруглені кути набагато менше загинаються при частій експлуатації, виріб довше зберігає презентабельний вигляд. зокруглення застосовується для візиток, кишенькових календарів, бонусних або знижкових карт - виробів, які мають на увазі активне використання.

Установка люверсів

Металеві люверси (кільця пікколо) встановлюються за допомогою спеціального пристрою.

Діаметр люверсу 4 мм.

Люверси використовуються для:

  • Для надійності і довговічності

  • Для того, щоб було зручно повісити друковану продукцію

  • Для міцності використовуваного матеріалу, тобто захисту виробу від розривів

  • Для естетичного зовнішнього вигляду

bottom of page