top of page

Банери

Банер - інформаційний або рекламний носій на тканинній чи вініловій основі.

За допомогою друку на банері виробляються рекламні розтяжки, виставкові стенди, транспаранти, стенди для оформлення приміщень і вітрин.

Залежно від потреб замовника і розташування рекламного носія, ми використовуємо кілька методів друку.

 

  • Для зовнішньої реклами - широкоформатний друк з роздільною здатністю 36-150 dpi. Банер знаходиться на великій відстані і при невисокому дозволі зображення залишається чітким, і вартість рекламного носія зменшується.

  • Для рекламних матеріалів, які будуть розташовані всередині приміщень потрібний друк фотографічної якості - такі замовлення виконуються на інтер'єрних принтерах з роздільною здатністю друку 1440 dpi.

 

Для того, щоб реклама радувала Вас довгі роки, наші фахівці здійснюють постдрукарського обробку і підготовчі операції до монтажу, такі як установка люверсів і мотузок (для кріплення рекламного носія на рівній поверхні), або установку так званих «кишень», які в поєднанні з системою кронштейнів застосовуються при кріпленні рекламної конструкції на нерівних поверхнях.

люверс

кишеню

Оформити замовлення на друк банера Ви можете будь-яким зручним способом, відправивши макет на e-mail або зателефонувавши по телефону. Ми виготовимо банер, дотримуючись всіх ваших побажань, тому ви можете бути впевнені в якості.

Приклади банерів
Доставка по Україні \  Короткі терміни
Візитки
Буклети
Листівки
Флаєри
Блокноти
Фірмові бланки
Календарі
Конверти
Наліпки
Відкритки
папки
Запрошення
Рекламні банери
Шильди
таблички
ручки
Годинники з логотипом
Щоденники
Бірки для одягу
Бейджи
bottom of page