top of page

Запрошення

Запрошення колись увійшли в моду і зовсім не збираються з неї виходити. Запрошення завжди є чудовим атрибутом організації свята.

 

Отримавши весільне запрошення, запрошення на ювілей або на будь-який інший захід,  з унікальним дизайном, одержувач обов'язково збереже його і, навіть через роки, він буде нагадувати йому про минулу святкову подію.

 

Зазвичай запрошення має форму квадрата або прямокутника. Це загальноприйняті класичні варіанти.

 

Ми можемо надрукувати для Вас запрошення будь-яким тиражем. Розмір запрошення також може бути будь-яким, але варто звернути увагу на те, щоб розмір запрошення відповідав розміру конверту.

 

Нестандартне розташування ліній згину дозволить зробити відкриття і закриття запрошення нетривіальними. Чудовий результат, який підкреслить красу виробу в цілому і його окремих елементів, можна отримати при використанні УФ-лакування, тиснення фольгою.


Наші дизайнери розроблять унікальний дизайн Вашого запрошення, і віддрукують тестові зразки. Для друку запрошень ідеально підійде дизайнерський папір.

 

Запрошення можуть складатися навпіл або бути з двома згинами. Друк - на Ваш вибір: повнокольоровий, односторонній або двосторонній. У кожному запрошенні може бути вказана персональна інформація (ім'я одержувача і напишіть). Стандартні запрошення виготовляються на папері щільністю 300 г / м - 350 г / м. Можлива ламінація і обрізка кутів.

Приклади запрошень
Доставка по Україні \  Короткі терміни
bottom of page