top of page

Блокноти

Замовлення блокнотів стає частиною корпоративної культури все більшої кількості компаній, і це цілком зрозуміло, адже фірмовий блокнот можна використовувати для різних цілей:

  • всередині компанії: кожен співробітник веде в ньому свої записи;

  • пропонувати діловим партнерам при відвідуванні вашої компанії;

  • в якості роздавальних матеріалів на презентаціях і виставках.

 

 

Традиційно в блокнотах записують дати важливих подій, телефони, адреси, роблять робочі помітки. У домашній обстановці блокнот відмінно впорається з роллю кулінарної книги або особистого щоденника.

 

Блокноти можуть відрізнятися і за типом скріплення аркушів. Для скріплення аркушів з підкладкою і обкладинкою використовуються пружини різних кольорів, скоби, клейові безшовні кріплення або клей з перфорацією. Листи блокнота бувають лінійкові, клітинними, з фоном у вигляді Вашої символіки або абсолютно чистими.

 

Ми приймаємо замовлення на друк блокнотів тиражем від 1 штуки до 100 000 примірників формату А6, А5, А4, А3, а також індивідуальних проектів.

 

Подумайте, яким Ви хочете бачити Ваш блокнот. І розкажіть про свої уявлення фахівцям нашого друкованого салону. Ми обов'язково втілимо Вашу маленьку мрію в реальність!

 

Вирішивши замовити корпоративний блокнот, не забудьте вибрати для нього кращу подругу -ручку.

Приклади блокнотів

Блокноти на пружині є найпопулярнішим видом рекламних блокнотів. Конструкція блокнота складається з обкладинки, підкладки, блоку для записів і пружини для скріплення.

З блокнота на пружині можна легко вирвати один листок із записами, не зіпсувавши його загальний вигляд, при цьому, кріплення блокнота на пружину дозволяє писати замітки на обох сторонах аркуша з однаковою зручністю.

Якісні блокноти на пружині - відмінний подарунок співробітникам і клієнтам.

 

Блокноти з тисненням відносяться до сегменту преміум продукції, Як правило за допомогою тиснення на обкладинку блокнота наносять логотип або назва компанії, такий спосіб обробки дозволить Вам виділитися із загальної маси конкурентів

Тиснення фольгою найчастіше поєднують з використанням дизайнерських паперів для виготовлення обкладинок блокнотів. У цьому випадку ефектно виглядає тиснення золотою або срібною фольгою на чорному або темно синьому дизайнерському папері.

 

Блокнот на пружині з обкладинкою з еко картону виготовлений з 100% переробленого паперу.

Вибираючи еко блокноти, ви не тільки придбаєте стильний і незвичайний продукт, який робить вашу творчість або робочий процес ще більш захоплюючим і плідним, але і зберігаєте життя на планеті, допомагаючи економити природні ресурси.

Еко блокноти виготовляються під замовлення. Можливе нанесення логотипу або інших зображень як на обкладинці, так і в середині блокнотів.

 

Блокноти клеєні з перфорацією

Одним з ефективних методів скріплення блокнотів є склеєння блоку на термобіндері і подальша його приклейка до обкладинки.

Завдяки термозклейці листи в блоці тримаються максимально міцно і їх неможливо вирвати не пошкодивши сам блокнот.

Для випадків, коли потрібно отримати блокнот з відривними листами, на кожен лист наноситься смужка перфорації, по якій лист буде рівно відриватися від блоку.

Розміри таких блокнотів можуть бути від формату А6 до А3, склейка може бути як по довгій, так і по короткій стороні.

 

Блокноти зі склеюванням блоку, являє собою невелику стопу рівно обрізаних аркушів, вклеєних в жорстку обкладинку з щільного картону або дизайнерського паперу.

Листи склеюються між собою за допомогою спеціального клею, який при висиханні утворює суцільну еластичну плівку, надійно утримує листи. При необхідності вирвати будь-який лист, навіть з середини блокноту, надійність скріплення інших листів ніяк не постраждає.

Такі блокноти розкриваються на 180 градусів, ними легко і приємно користуватися, а зовнішній вигляд дуже акуратний і більш компактний, оскільки відсутня пружина.

 

Блокноти у твердій (книжковій) обкладинці

Блокноти в твердих обкладинках мають жорстку обкладинку, аналогічну книжкової, блок і обкладинка зшивається на пружину.

Такий блокнот можна спокійно носити в сумці або портфелі без остраху, що він помнеться - його охороняє жорстка, тверда обкладинка з картону товщиною 2 мм, яка покрита папером з нанесеним зображенням і захисною плівкою.

Цу надійний захист блокноту від механічних пошкоджень, зламів і подряпин, він довговічний і зручний у використанні.

bottom of page