top of page

Відкритки

Свято - це чудова можливість нагадати про себе. Отримати оригінальну листівку від шефа, друга або партнера - завжди приємно. У століття цифрових технологій і електронних листів, подарована листівка запам'ятовується надовго, особливо, якщо вона зроблена за Вашим індивідуальним замовленням.

 

У нашому салоні Ви можете оформити замовлення на друк корпоративних листівок до будь-яких свят: Новий рік, 8 березня, 14 жовтня, 14 лютого, день народження.

 

Ми виготовляємо листівки будь-яких розмірів, використовуємо різні варіанти дизайнерських і фактурних паперів, а в якості додаткової обробки можлива ламінація, скруглення кутів або фольгування. Можна також додати вкладиш з кальки.

 

Ми завжди готові вислухати побажання замовників і реалізувати ці побажання на практиці. Ми втілюємо в життя найкреативніші і зухвалі задуми. У цьому нам допомагають передові методи цифрового друку і післядрукарської обробки.

 

При створенні листівок для вас наші фахівці, безперечно, продемонструють свій високий професіоналізм.

 

Вартість виготовлення листівок залежить від оригінальності ідеї, складності та унікальності її реалізації, термінів на розробку.

Приклади відкриток
Доставка по Україні \  Короткі терміни
bottom of page